www.NetInzerce.cz - profesionální server pro Vaši inzerci. Inzerujte na www.netinzerce.cz 24 hodin denne.
cz de 

Reklama na auta

Zde můžete inzerovat svůj vůz a nechat nabídnout firmám reklamu na auto.

O co se jedná?

Vlastníte automobil, dům, pozemek nebo jinou movitost či nemovitost, na kterou by se dala umístit reklama? Nabídněte tuto plochu prostřednictvím našeho katalogu, jako reklamní nosič. Pokud bude Vaše plocha vyhovovat některé z firem pro umístění její reklamy, kontaktuje Vás na jeden z Vámi uveřejněných kontaktů a domluví se s Vámi na podmínkách spolupráce. Náš katalog mohou využívat i firmy, které u nás nejsou zaregistrované. Firmám, které se registrují v katalogu, zasíláme přímo odkazy na Vaše plochy. Pokud chcete registrovat Vaši plochu, vyplňte pozorně a důkladně následující dotazník!

Speciální nabídka

Chcete ještě více upozornit na svou reklamní plochu? Po registraci od nás můžete získat odkaz na Vaši reklamní plochu. Každá plocha v katalogu může mít svou adresu např. automobil Audi A3 by mohl mít Firemnikatalog.cz/Audi_A3

Každému majiteli, který k nám vloží svou plochu, nabízíme možnost vytvoření samolepící fólie s odkazem přímo na jeho prezentaci v katalogu. Tuto samolepku si po obdržení sami vylepíte (u aut doporučujeme zadní část) a tímto způsobem můžete oslovit i další potencionální zájemce o Vaši plochu. Pokud budete mít o tuto fólii zájem, zaškrtněte v dolní části formuláře kolonku "Mám zájem o samolepící fólii a internetovou adresu mé reklamní plochy". Cena za vytvoření odkazu na Vaši prezentaci + vytvoření a zaslání fólie je včetně doručení 100 Kč.

Ano Ano