www.NetInzerce.cz - profesionální server pro Vaši inzerci. Inzerujte na www.netinzerce.cz 24 hodin denne.
cz de 

Vážená paní, vážený pane,

chtěli bychom Vám poděkovat za projevenou důvěru a za možnost vytvořit internetovou prezentaci Vaší firmy v katalogu. Věříme, že s našimi službami budete vždy maximálně spokojeni.

Proč přidat Vaši firmu do katalogu?

  • registrace je ZDARMA
  • katalog firem je velmi přehledný a každá prezentace firmy je vytvořena na vysoké úrovni
  • firmu můžete zaregistrovat v neomezeném množství oborů souvisejících s Vaší činností
  • můžete vložit jakýkoli soubor (obrázek, logo firmy, ceník atd.), který se pak v prezentaci zobrazí
  • na adrese firemnikatalog.cz/josef-kyrian se můžete podívat na vzorovou prezentaci

Jak přidat firmu do katalogu?

Stačí vyplňit formulář pod tímto odstavcem. Pokud máte zájem, aby prezentace sloužila i jako velmi kvalitní stránka Vaší firmy, tak jednoduše zaškrtněte na konci formuláře kolonku „Mám zájem o vlastní internetovou adresu této prezentace”. Z Vámi vložených údajů ve formuláři Vám vytvoříme základní schéma stránky Vaší firmy. Pak Vás kontaktujeme a společně se domluvíme na veškerých funkcích a vylepšení, které byste chtěli, aby Vaše stránka zahrnovala. Jakmile budete s Vaší stránkou spokojen (a), ihned ji zaktivujeme.

Ano
Níže jsou odděleny speciální placené služby pro Vaši firmu. Veškeré tyto služby si detailně pročtěte. Mohou Vaší firmě poskytnout profesionální reklamu a velmi zviditelnit Vaši prezentaci.
Ano Ano Ano
Cena prezentace (stránky): 0
Ano

Pokud máte před odesláním formuláře ještě nějaký dotaz? Kontaktujte nás v jakoukoli dobu na non- stop call centruA co potom?

Jakmile nám odešlete formulář, do 24 hodin vložíme prezentaci Vaší firmy do katalogu a na Váš email Vám zašleme veškeré důležité informace pro případnou fakturaci, správu a případné změny prezentace.